Održana prva radionica za intervenciju SC3-INT1

24. prosinca 2024.

23. prosinca 2024. u gradskoj vijećnici u Grubišnom Polju, održana je prva radionica za intervenciju SC3-INT1 „Potpora ulaganjima u poboljšanje životnih uvjeta i proširenje usluga za ruralno stanovništvo u lokalnoj zajednici kroz razvoj ruralne infrastrukture“ iz Lokalne razvojne strategije LAG-a za programski period 2023.-2027.
Na radionici se, između ostalog, razgovaralo o uvjetima prihvatljivosti projekata i troškova, kriterijima odabira i proceduri prijave s posebnim naglaskom na LEADER dodane vrijednosti u provedbi projekata iz Lokalnih razvojnih strategija.
Slijedeća radionica za intervenciju SC3-INT1 održati će se u Daruvaru nakon blagdana, u ponedjeljak 13. siječnja 2025. u gradskoj vijećnici u 12:00 sati.
Podsjećamo, prijave projekata će se zaprimati od 03. veljače do 10. ožujka 2025.